HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
En Mutlu Olduğum Yer 2010 Full HD izle
6.5

En Mutlu Olduğum Yer 2010 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2010
  • Yönetmen :Kaan Erturan
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Erol Günaydın , Ezgi Asaroğlu , Turgay Tanülkü , Nihat Alptuğ Altınkaya , Sivga Gerez

İMDB 6.5/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Kaan Erturan oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Erol Günaydın , Ezgi Asaroğlu , Turgay Tanülkü , Nihat Alptuğ Altınkaya , Sivga Gerez rol almaktadırlar. İstanbul’dan, mutlu oldukları yer olan İzmir’in Foça İlçesi’ne gitmek için yola çıkan iki sevgilinin, yol boyunca yaşadığı maceralar ve kendilerini takip eden mafyadan kaçışları anlatılıyor.En Mutlu Olduğum Yer izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. En Mutlu Olduğum Yer yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

En Mutlu Olduğum Yer tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. En Mutlu Olduğum Yer filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek En Mutlu Olduğum Yer full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın