Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
15 kez izlendi
Emanet 2016 Full HD izle

Emanet 2016 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.8/10 Daha önce bir çok güzel filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Emre Yalgın, oyuncu kadrosunda Tayanç Ayaydın , Turgay Aydın , Umut Karadağ , Koray Şahinbaş , Elena Viunova yer almaktadır.Bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan Mirza’nın (Tayanç Ayaydın), sitede yaşayan eski konsomatris Leyla’nın kızı Elif ile arasında özel bir bağ vardır. Bu sırada Leyla’nın karanlık işlere bulaşmış sevgilisi Kürşat, Leyla’yı küçük kızının gözleri önünde öldürür. Cinayetin tek tanığı olan Elif ise kaçırılır. Sıradan bir güvenlikçi olan Mirza, Elif’in hayatının tehlikeye girmesi ve cinayetin suçunun kendi üzerine yıkılmasının ardından gözünü tamamen karartarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür.Emanet izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Emanet tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Emanet yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Emanet filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Emanet full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.