Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
14 kez izlendi
Elvis – Nixon 2016 Full HD izle

Elvis – Nixon 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.5/10 Daha önce Return ve Aşk ve Nefret gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Liza Johnson yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Michael Shannon, Kevin Spacey, Alex Pettyfer, Johnny Knoxville, Colin Hanks rol almaktadır.Rock ‘N Roll kralı Elvis Presley (Michael Shannon) ile Amerikan Başkanı Richard Nixon’ın (Kevin Spacey) 21 Aralık 1970 günü Beyaz Saray’ın Oval Ofisi’nde gerçekleştirdiği görüşmenin perde arkasında yaşananlar, biraz da mizahi bir bakış açısıyla filmde anlatılıyor.
Elvis – Nixon izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Elvis – Nixon Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Elvis – Nixon tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Elvis – Nixon filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Elvis – Nixon full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.