HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
1 views. kez izlendi
Ekonomi Tıkırında 2016 Full HD izle
3.0

Ekonomi Tıkırında 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016
  • Yönetmen :Miraç Kazancı
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Haldun Boysan , Oya Aydoğan , Rafet El Roman , Mehtap Bayri , Yakup Yavru

İMDB 3.0/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Miraç Kazancı oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Haldun Boysan , Oya Aydoğan , Rafet El Roman , Mehtap Bayri , Yakup Yavru rol almaktadırlar. 2001 yılında Türkiye’de varlığını sürdüren ekonomik kriz yüzünden Ahmet adındaki 2 çocuk babası bir adam işinden kovulur.Ekonomi Tıkırında izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Ekonomi Tıkırında yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ekonomi Tıkırında tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ekonomi Tıkırında filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ekonomi Tıkırında full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın