HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
3 views. kez izlendi
Düzensiz Düzenbazlar 2017 Full HD izle
6.5/10

Düzensiz Düzenbazlar 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2017 - Türkiye
  • Yönetmen :İbrahim Vurmaz
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Ömer Gecü , Metin Keçeci , İbrahim Vurmaz , Buket Efecan , Özkan Ayalp

İMDB 6.5/10 Yönetmenliğini İbrahim Vurmaz üstlendiği yapımcılığını İbrahim Vurmaz para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Ömer Gecü , Metin Keçeci , İbrahim Vurmaz , Buket Efecan , Özkan Ayalp yer almaktadır. Küçük hile ve üçkağıtçılıklarla yolunu bulmaya çalışan, ancak bir türlü dikiş tutturamayan Mümtaz (Ömür Gecü) ve sadık yardımcısı Ziya (Metin Keçeci) için o gün diğer günlerden farksız başlamıştır. Ancak yola çıkmalarının ardından, bir zamanlar kazıkladıkları Kara Davut’un adamları tarafından yakalanırlar. İkilinin hayatlarını kurtarabilmek için Davut’un bir işini halletmeleri gerekmektedir.
Düzensiz Düzenbazlar filminin çekimleri Kırklareli’nde yapıldı.Düzensiz Düzenbazlar izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Düzensiz Düzenbazlar tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.Düzensiz Düzenbazlar film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Düzensiz Düzenbazlar filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Düzensiz Düzenbazlar full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın