Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
45 kez izlendi
Deep Web 2015 Full HD izle

Deep Web 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.2/10 Daha önce Ben Ten ve Kayıp Gençler gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Alex Winter yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Nicolas Christin, Cindy Cohn, Joshua L. Dratel rol almaktadır.
Silk road isimli uyuşturucu sitesinin Deep web’de geçirdiği zamanı sitenin yöneticisi olan kişinin nasıl yakalandığını ve duruşmanın nasıl geçtiğini ve Amerika vatandaşlarının ‘tor browser’ ile devletten gizli yazışıp görüşmelerini engellemek için İceland’daki serverları bile hackleyebileceğini gösteren bir yapıt.

Deep Web izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Deep Web Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Deep Web tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Deep Web filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Deep Web full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.