D’Ardennen 2017 Full HD izle
7.5/10

D’Ardennen 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Belçika
  • Yönetmen :Robin Pront
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Veerle Baetens , Eric Godon , Sam Louwyck , Peter Van Den Begin , Jan Bijvoet

İMDB 7.5/10 Yönetmenliğini Robin Pront üstlendiği yapımcılığını Bart Van Langendonck para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Veerle Baetens , Eric Godon , Sam Louwyck , Peter Van Den Begin , Jan Bijvoet yer almaktadır. Acımasızca bir hırsızlık denemesinde işler ters gider.
İki hırsız kardeşden biri olan Dave, erkek kardeşi Kenneth’ı arkasında bırakıp kaçar ve Kenneth yakalanır.
Dört yıl sonra Kenneth hapishaneden çıktıktan sonra hem kendi düşünceleri, hem de işler çok değişmiştir. D’Ardennen izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. D’Ardennen tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

D’Ardennen film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. D’Ardennen filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek D’Ardennen full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın