Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
81 kez izlendi
Dabbe 7: El-Nazar 2016 Full HD izle

Dabbe 7: El-Nazar 2016 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 5.2/10 Yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği yapımcılığını Hasan Karacadağ para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Hasan Karacadağ yer almaktadır. Yönetmen Hasan Karacadağ’ın bundan önceki filmi El Cin, Şile’de bir genç kızın aniden kaçırılmasıyla başlayan ve doğa üstü olaylardan etkilenen bir grup insanın gerilim dolu öyküsünü anlatıyordu. Filmin ayrıntıları ise henüz belli değil. Dabbe 7: El-Nazar izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Dabbe 7: El-Nazar tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Dabbe 7: El-Nazar film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Dabbe 7: El-Nazar filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Dabbe 7: El-Nazar full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.