Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
22 kez izlendi
Çöl Kraliçesi 2016 izle Full HD

Çöl Kraliçesi 2016 izle Full HD | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 4.4/10 Yönetmenliğini Werner Herzog üstlendiği yapımcılığını Nick N. Raslan , Cassian Elwes para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Robert Pattinson , Nicole Kidman , James Franco , Damian Lewis , Ismail Kanater yer almaktadır. Sırayla gezgin, yazar, arkeolog, kaşif, kartograf ve yirminci yüzyılın başlarında İngiliz İmparatorluğu adına görev alan siyasi ataşe olan Gertrude Bell’in (Nicole Kidman) hikayesinin anlatıldığı filmde aslında halktan biri olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin ilk kralları olan Kral Abdullah ile Kral Faysal’ın seçilmesine yardımcı olmuş, iktidar belirlemiş bir kadındır. Çöl Kraliçesi izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Çöl Kraliçesi tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Çöl Kraliçesi film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Çöl Kraliçesi filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Çöl Kraliçesi full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın