Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
29 kez izlendi
Çınar Ağacı 2011 Full HD izle

Çınar Ağacı 2011 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.5/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Handan İpekçi oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Nejat İşler , Nurgül Yeşilçay , Settar Tanrıöğen , Hüseyin Avni Danyal , Ragıp Savaş rol almaktadırlar. Dört çocuk, torunlar, iki ayda bir evden eve taşınan çiçekler, plaklar, bir sandık ve gramafon. Ve iki ayda bir buluşulan Çınar Ağacı!Çınar Ağacı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Çınar Ağacı yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Çınar Ağacı tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Çınar Ağacı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Çınar Ağacı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.