Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
26 kez izlendi
Çılgın Kamp 2015 Full HD izle

Çılgın Kamp 2015 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 3.0/10 Yönetmenliğini Aram Gülyüz üstlendiği yapımcılığını Hasan Köroğlu para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Aram Gülyüz yer almaktadır. Birbirleriyle kavgalı aynı mahalleden iki arkadaş grubu soluğ bir yaz kampına giderler. Kampa gittikleri yerdeki bir hazineye göz dikmiş olan Azmanlar Çetesi ise hapisten kaçmıştır. İki ekibin liderleri, Barış ve Savaş Azmanlar Çetesi’ne karşı güçbirliği yaparlar. Kampı haydutlardan kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Çılgın Kamp izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Çılgın Kamp tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Çılgın Kamp film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Çılgın Kamp filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Çılgın Kamp full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın