Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
47 kez izlendi
Çılgın Hırsız 1 (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Çılgın Hırsız 1 (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.7/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Çılgın Hırsız 1 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Çılgın Hırsız 1 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir plan yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay’ı çalmaya karar vermiştir.
Üç küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu kötü kalpli adamla karşılaştıklarında ise, hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı fark ederler: Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır. Çılgın Hırsız 1 Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Çılgın Hırsız 1 tek parça izle HdJetFilmizle Çılgın Hırsız 1 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Çılgın Hırsız 1 türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Despicable Me filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Çılgın Hırsız 1 hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın