Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
13 kez izlendi
Cesur Yürek 1995 Full HD izle

Cesur Yürek 1995 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.4/10 Daha önce Apokalipto ve İşaretler gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Mel Gibson yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Mel Gibson, Sophie Marceau, Brendan Gleeson, Catherine McCormack, Brian Cox rol almaktadır.13. yüzyılda İngilizler, İskoçlar üzerinde egemenlik kurmuştur. İngiliz soyluları, yeni evli İskoç kadınlarıyla ilk geceyi geçirme hakkına sahiptir. Çocukken ailesini İskoçya uğruna kaybeden William Wallace’ın karısı da İngiliz birlikleri tarafından öldürüldüğü zaman, onun intikam arayışı kısa zamanda ülkesinin özgürlüğü için amansız bir savaşa dönüşür.
Cesur Yürek izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Cesur Yürek Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Cesur Yürek tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Cesur Yürek filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Cesur Yürek full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın