HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
1 views. kez izlendi
Çelo 2015 Full HD izle
6.8

Çelo 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015
  • Yönetmen :Biket İlhan
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Ayten Uncuoğlu , Merve Erdoğan , Şamil Kafkas , Kadir Özdal , Zeliha Güney

İMDB 6.8/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Biket İlhan oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Ayten Uncuoğlu , Merve Erdoğan , Şamil Kafkas , Kadir Özdal , Zeliha Güney rol almaktadırlar. Çelo babasından kalmış toprakları amcasından geri almak için 7 sene ardından köyüne dönmüştür. Aşık olduğu kız için uğraşırken, diğer yandan tarlalar için mücadele eder…Çelo izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Çelo yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Çelo tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Çelo filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Çelo full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın