HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Celal ile Ceren 2013 izle Full HD
6.8/10

Celal ile Ceren 2013 izle Full HD

  • Yapım Yılı - Ülke :2013 - Türkiye
  • Yönetmen :Togan Gökbakar
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Şahan Gökbakar , Ezgi Mola , Dilşah Demir , Gökçen Gökçebağ , Tracy Daziz

İMDB 6.8/10 Yönetmenliğini Togan Gökbakar üstlendiği yapımcılığını Şahan Gökbakar para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Şahan Gökbakar , Ezgi Mola , Dilşah Demir , Gökçen Gökçebağ , Tracy Daziz yer almaktadır.Babasının elektrikçi dükkanında çalışmakta olan Celal ile bir mobilya mağazasında çalışan Ceren uzun yıllardır birlikte olan bir çifttir. Celal’in bir türlü evlilik teklifinde bulunmamasına içten içe öfkelenen Ceren, bir gün Celal’in, arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek istemesi üzerine buna izin vermez. Ancak sevgilisinden gizli gittiği partinin görüntülerinin internete düşmesi üzerine ayrılırlar. Önce bu duruma çok üzülmeyen Celal, daha sonra eski kız arkadaşının gönlünü yeniden kazanabilmek için elinden geleni yapacaktır.
Başrollerde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın yer aldığı film, ilişkiler hakkında eğlenceli noktalara değiniyor.Celal ile Ceren izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Celal ile Ceren tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.Celal ile Ceren film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Celal ile Ceren filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Celal ile Ceren full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın