Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
28 kez izlendi
Çekmeköy Underground 2015 Full HD izle

Çekmeköy Underground 2015 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 3.9/10 Yönetmenliğini Ayşim Türkmen Keskin üstlendiği yapımcılığını Ayşim Türkmen Keskin para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Can Sipahi , Kerem Can , Barış Gönenen , Gözde Kocaoğlu yer almaktadır. Mahallenin gençleri yıllardır hayalini kurdukları stüdyoya kavuşmuşlardır. Bir yandan yetenek yarışmasına hazırlanmakta bir yandan da hapisten çıkacak abileri için heyecanla ‘arabesk rap’ tarzı bir klip hazırlamaktadırlar. Cemal Abi, nam-ı diğer ‘Küllü Harap’ hapisten çıkar gelir ancak kendi hayal dünyasında yaşattığı aşk hikâyesi dışında hiçbir şeyle ilgilenmez. Aşkın getirmiş olduğu trajediden kaçmaya çalışan gençler dansla, müzikle hayata tutunmak isteseler de İstanbul’un ışıltılı acımasızlığı hayallerine kurşun sıkacaktır. Çekmeköy Underground izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Çekmeköy Underground tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Çekmeköy Underground film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Çekmeköy Underground filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Çekmeköy Underground full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.