Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
31 kez izlendi
Cehennem Melekleri 3 Full HD izle

Cehennem Melekleri 3 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.1/10 Daha önce Cehennem Melekleri 1 ve 2 serilerini yöneten Patrick Hughes Serinin 3.Filmi için kameranın başına geçti. Oyuncu kadrosunda ; Jason Statham ,Mel Gibson ,Jet Li ,Sylvester Stallone ,Antonio Banderas rol almaktadır. Hafif Ağırsiklet dünya şampiyonu boksör Billy Hope (Jake Gyllenhaal) için hayatında her şey yolundadır. Çok sevdiği eşi Maureen (Rachel McAdams) ve kızı Leila ile mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Ancak öfkesine hakim olamadığı bir olayın sonunda gerçekleşen trajik kaza sonucu eşini kaybeder, kızının velayeti elinden alınır. Sahip olduğu her şeyi bir bir kaybeden Billy, yeniden zirveye çıkıp kızına kavuşabilmek için son çare olarak boks antrenörü Tick Wills’ten (Forest Whitaker) yardım ister. Son Şans izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Son Şans Türkçe Altyazılı izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Son Şans tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Son Şans – Southpaw filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Son Şans full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.