HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
6 views. kez izlendi
Ceberrut 2016 izle Full HD
5.1/10

Ceberrut 2016 izle Full HD

  • Yapım Yılı - Ülke :2016 - Türkiye
  • Yönetmen :Özgür Yelence
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Merve Akaydın , Tolga Demircan , Meltem Özçelik , Seyit Alp Navruz , Ayşegül Kaygusuz

İMDB 5.1/10 Yönetmenliğini Özgür Yelence üstlendiği yapımcılığını Raşit Görgülü para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Merve Akaydın , Tolga Demircan , Meltem Özçelik , Seyit Alp Navruz , Ayşegül Kaygusuz yer almaktadır. İnternette tanınabilmek için çektikleri videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamayan bir grup arkadaş, ilginç bir konu ararlarken villanın birinde yaşanan bir olayı duyarlar. Bunu kullanmak için villayı kiralayan gençler, burada gergin birkaç video çekmek isterken kendilerini hiç beklemedikleri olaylarla yüz yüze bulurlar. Ceberrut izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Ceberrut tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ceberrut film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ceberrut filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ceberrut full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın