Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
17 kez izlendi
Can Dostum 2012 Full HD izle

Can Dostum 2012 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.6/10 Daha önce Hayatımın Şansı ve Mutlu Gün gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Olivier Nakache, Eric Toledano yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Omar Sy, François Cluzet, Anne Le Ny, Audrey Fleurot, Alba Gaïa Kraghede Bellugi rol almaktadır.Geçirdiği kazadan sonra felç olan zengin aristokrat Philippe, cezaevinden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için uygun olmayacağını düşünürken, Philippe O’na inanır ve bir şans verir. Dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın bir dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikâyesi.
Can Dostum izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Can Dostum Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Can Dostum tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Can Dostum filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Can Dostum full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın