Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
106 kez izlendi
Buz Devri 2: Erime Başlıyor (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Buz Devri 2: Erime Başlıyor (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.9/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Buz Devri 2 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Buz Devri 2: Erime Başlıyor film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Mamut Manny bir aile kurmak istemektedir. Fakat uzun süredir ortalıklarda Manny’den başka bir mamuta rastlanılmadığı için kimse bunun mümkün olduğuna inanmamaktadır. Ta ki bir gün Manny’nin karşısına Ellie isimli bir mamut çıkana kadar. Manny ve Ellie pek iyi anlaşamamaktadırlar çünkü Ellie kendisini bir opossum sanmaktadır. Bu arada ısınan hava, vadiyi okyanus sularından ayıran devasa barajı eritmeye başlamıştır. Bunu farkeden kahramanlarımız Manny, Sid ve Diego tek kurtuluşun vadinin diğer tarafına geçmek olduğu bilirler. Üçü Ellie ve iki opossum kardeşini alarak macera dolu bir yolculuğa adım atarlar. Buz Devri 2: Erime Başlıyor Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Buz Devri 2: Erime Başlıyor tek parça izle HdJetFilmizle Buz Devri 2: Erime Başlıyor 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Buz Devri 2: Erime Başlıyor türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ice Age: The Meltdown filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Buz Devri 2: Erime Başlıyor hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın