Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
164 kez izlendi
Buz Devri 1 (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Buz Devri 1 (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.3/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Buz Devri 1 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ice Age film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. 20 bin yıl önce, Dünya hiç olmadığı kadar harika ve bir o kadar da tehlikelidir. Buz Çağı’nın başlangıcı kadar tehlikeli olduğu zamanlarsa çok azdır. Gezegenin dev yaratıkları ve daha küçük olanlardan bazıları soğuktan korunmak için güneye göç etmektedirler. Bunlara katılmayan iki kişi vardır. İşleri kendi bildiği gibi halletmeyi seven avare mamut Manfred ve hiç bi şey yapmadan yaşamaya bayılan tembel Sid. Buz Devri 1 Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Buz Devri 1 tek parça izle HdJetFilmizle Buz Devri 1 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Buz Devri 1 türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ice Age filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Buz Devri 1 hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın