Alternatif Kaynaklar
1.667 views. kez izlendi
Bana Masal Anlatma 2015 Full HD izle
8.0

Bana Masal Anlatma 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Türkiye
  • Yönetmen :Burak Aksak
  • Oyuncular :Hande Doğandemir , Fatih Artman , Devrim Yakut , Cengiz Bozkurt , Erdal Tosun

İMDB 8.0/10 Daha önce Leyla ile Mecnun ve Karabela gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Burak Aksak yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Hande Doğandemir, Fatih Artman, Devrim Yakut, Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun rol almaktadır.Leyla ile Mecnun’daki katkısıyla büyük sevgi ve saygı kazanan Burak Aksak’ın yazıp yönettiği Bana Masal Anlatma, kaliteli oyuncu kadrosuyla gişeye iddialı geliyor.Filmde dolmuş şoförlüğü yapan Rıza’nın (Fatih Artman) günün birinde hem güzel hem de çok iyi kalpli bir kız olan Ayperi (Hande Doğandemir) ile tanışmasından sonra yaşadığı olaylar anlatılıyor.Yılmaz Erdoğan, Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun gibi kaliteli oyuncular da konuk olarak görev yapıyor.
Bana Masal Anlatma izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Bana Masal Anlatma yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Bana Masal Anlatma tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın.Bana Masal Anlatma filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Bana Masal Anlatma full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın