Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
37 kez izlendi
Bambaşka 2017 Full HD izle

Bambaşka 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 5.7/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Bahadır Abşin oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Buse Sevindik , Caner Tanrıverdi , Birgül Ulusoy , Tayfun Sav , Cansu Taşkın rol almaktadırlar. Doğa, hayat dolu, üniversiteli genç bir kızdır ve başına gelen trajik kaza sonucu; omurilik felci geçirerek belden aşağısının hissini kaybeder. Bambaşka izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Bambaşka yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Bambaşka tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Bambaşka filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Bambaşka full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.