HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
6 views. kez izlendi
Babam 2017 izle Full HD
7.7/10

Babam 2017 izle Full HD

  • Yapım Yılı - Ülke :2017 - Türkiye
  • Yönetmen :Nihat Durak
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Çetin Tekindor , Cezmi Baskın , Ali Düşenkalkar , Erkan Kolçak Köstendil , Cansu Fırıncı

İMDB 7.7/10 Yönetmenliğini Nihat Durak üstlendiği yapımcılığını Nihat Durak para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Çetin Tekindor , Cezmi Baskın , Ali Düşenkalkar , Erkan Kolçak Köstendil , Cansu Fırıncı yer almaktadır. Yusuf Tunalı sardalya konserve fabrikası sahibidir. Batmakta olan fabrikayı kurtarmaya çalışırken, karısı vefat evder ve zihinsel engelli oğlu Arif’le baş başa kalır. Oğlunu, engeli sebebiyle yıllardır kabullenememiş Yusuf için, bu durum büyük bir sınav olacaktır. Genç öğretmen Feride ise atanamadığı için Yusuf’un fabrikasında çalışmaya başlar. Arif, Feride’nin ilgisiyle kabuğundan çıktıkça, Yusuf’un da Arif’e olan bakışı değişir. Yusuf, Feride ve Arif’in yaşadıkları, çevrelerinde olup bitenler, bu üç insanı birbirine daha da yakınlaştırır. Yusuf içinde saklı olan iyi insanı Feride ve oğlu Arif’in etkisiyle gün yüzüne çıkarmaya başlar. Dertleri ve sorumlulukları Yusuf’un sürpriz kararlar almasına yol açar.. Babam izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Babam tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Babam film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Babam filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Babam full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın