Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
25 kez izlendi
Ateşli Festival +18 Erotik Film izle

Ateşli Festival +18 Erotik Film izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 5.2/10 Daha önce Artist ve Daltonlar gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Marcus Miller, Phil Dornfeld yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Arielle Kebbel, Carmen Electra, Nicholas D’agosto, Regina Hall, Danneel Ackles rol almaktadır.Üç üniversite öğrencisinin okuldaki son senesidir ve karma eğitim bile onları amaçlarına ulaştıramamıştır. Çözümü ise t-shirtlerini seve seve çıkartacak olan ateşli kızların olduğu ‘Mardi Gras’ festivaline doğru bir yolculuk yapmakta bulurlar. Kadın elbiseleri giyip Carmen Electra’nın odasına sızmayı başarmalarının ardından kendilerini skandallarla dolu bir seks şovunun ortasında bulurlar ve kazara havalı bir otelin lobisinde pislik bombası patlatırlar. Acaba Mardi Gras’ın sihri sayesinde fantezileri gerçek olabilecek midir?
Ateşli Festival izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Ateşli Festival Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ateşli Festival tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ateşli Festival filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ateşli Festival full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın