Alternatif Kaynaklar
5 views. kez izlendi
Aslanın Kalbi 2013 Full HD izle
7.1

Aslanın Kalbi 2013 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2013 - Finlandiya , İsveç
  • Yönetmen :Dome Karukoski
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Pamela Tola , Jasper Pääkkönen , Peter Franzén , Laura Birn , Jussi Vatanen

İMDB 7.1/10 Daha önce En Soğuk yolculuk ve Bastard gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Dome Karukoski yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Pamela Tola , Jasper Pääkkönen , Peter Franzén , Laura Birn , Jussi Vatanen rol almaktadır.Tam bir ırkçı olan Neo, kısa bir zaman içerisinde aşık olduğu kadının siyahi oğlunun olduğunu öğrenecektir. Bu durum onun yaşamı ve inançları yüzünden kolay kabul edilebilecek bir şey değildir. Neo Nazi bütün bunlara karşın kalbindeki ile aklındaki arasında gitgeller yaşamaya başlar. İnandığı ve hayatı boyunca başarmak istediği şeyler için kendi savaşını vermek üzere mücadele etmeye başlar. Aslanın Kalbi izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Aslanın Kalbi Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Aslanın Kalbi tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Aslanın Kalbi filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Aslanın Kalbi full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın