Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
15 kez izlendi
Aşkın Ritmi 2015 Full HD izle

Aşkın Ritmi 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.1/10 Daha önce Catfish: The TV Show gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Max Joseph yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Zac Efron, Emily Ratajkowski, Wes Bentley, Shiloh Fernandez, Jon Bernthal rol almaktadır.Çabalarına rağmen bir türlü istediği çıkışı yapıp şöhrete ulaşamayan genç DJ Cole Carter (Zac Efron), bir gün elektronik müzikte söz sahibi bir isim olma hayalleri kurmaktadır. Bir gün kendisinden çok daha büyük ve tecrübeli bir başka DJ olan James (Wes Bentley) ile tanışıp onun himayesine girdiğinde işler değişecektir. James’in kız arkadaşı Sophie (Emily Ratajkowski) ile yakınlaşmaya başlaması ise, Cole’un artık hayati kararlar vermesi gereken anın yaklaştığının habercisidir.
Aşkın Ritmi izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Aşkın Ritmi Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Aşkın Ritmi tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Aşkın Ritmi filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Aşkın Ritmi full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.