Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
35 kez izlendi
Anayurt Oteli 2017 Full HD izle

Anayurt Oteli 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.8/10 Yönetmenliğini Ömer Kavur üstlendiği yapımcılığını Cengiz Ergun para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Macit Koper , Şahika Tekand , Serra Yılmaz , Yaşar Güner , Ülkü Ülker yer almaktadır. Yusuf Atılgan’ın romanından uyarlanan ruhbilimsel ayrıntılarla destekli çarpıcı bir ‘iç dünya’ filmi. İstasyon yakınlarındaki babadan kalma on dört odalı, eski bir konaktan bozma otele gecikmeli Ankara treniyle gizemli bir kadın gelir. Otelin katibi ve sahibi Zebercet (Macit Koper), bir gece kalıp giden meçhul kadını bekler durur. Dünyasına cinsel bir düş gibi giren kadını umutsuz bekleyişi Zebercet’ i trajik bir sona doğru götürecektir. Ömer Kavur’un unutulmaz filmi Anayurt Oteli, 2 Haziran 2017’de restore edilmiş versiyonuyla yeniden gösterime girdi. Anayurt Oteli izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Anayurt Oteli tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Anayurt Oteli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Anayurt Oteli filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Anayurt Oteli full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın