HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Anayurt Oteli 2017 Full HD izle
7.8/10

Anayurt Oteli 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :1987 - Türkiye
  • Yönetmen :Ömer Kavur
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Macit Koper , Şahika Tekand , Serra Yılmaz , Yaşar Güner , Ülkü Ülker

İMDB 7.8/10 Yönetmenliğini Ömer Kavur üstlendiği yapımcılığını Cengiz Ergun para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Macit Koper , Şahika Tekand , Serra Yılmaz , Yaşar Güner , Ülkü Ülker yer almaktadır. Yusuf Atılgan’ın romanından uyarlanan ruhbilimsel ayrıntılarla destekli çarpıcı bir ‘iç dünya’ filmi. İstasyon yakınlarındaki babadan kalma on dört odalı, eski bir konaktan bozma otele gecikmeli Ankara treniyle gizemli bir kadın gelir. Otelin katibi ve sahibi Zebercet (Macit Koper), bir gece kalıp giden meçhul kadını bekler durur. Dünyasına cinsel bir düş gibi giren kadını umutsuz bekleyişi Zebercet’ i trajik bir sona doğru götürecektir. Ömer Kavur’un unutulmaz filmi Anayurt Oteli, 2 Haziran 2017’de restore edilmiş versiyonuyla yeniden gösterime girdi. Anayurt Oteli izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Anayurt Oteli tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Anayurt Oteli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Anayurt Oteli filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Anayurt Oteli full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın