Alternatif Kaynaklar
1 views. kez izlendi
American Ultra 2015 Full HD izle
6.4

American Ultra 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - ABD
  • Yönetmen :Nima Nourizadeh
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Kristen Stewart , Jesse Eisenberg , Topher Grace , John Leguizamo , Bill Pullman

İMDB 6.4/10 Daha önce Project X filminin yöneticiliğini yapan Nima Nourizadeh yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Kristen Stewart , Jesse Eisenberg , Topher Grace , John Leguizamo , Bill Pullman rol almaktadır.Mike (Jesse Eisenberg), kız arkadaşı Phoebe (Kristen Stewart) ile ufak bir kasabada hayatını sürdüren, dışarıdan bakışta oldukça umutsuz, yaşama sevincini yitirmiş ve ayık kafayla pek dolaşmayan bir gençtir. Fakat kız arkadaşından dahi sakladığı bir sırrı vardır, aslında Mike oldukça iyi bir eğitim görmüş, ölümcül bir ajandır. hd film izle Ve bu durumdan haberdar olan devlet görevlileri, Mike’ı durdurabilmek için devletin tüm imkanlarını seferber ederlerken, Mike, Phoebe’yi de yanına alıp arkasındakilerde kaçmak için yollara düşer ve tüm yeteneklerini sergilemek zorunda kalacağı zorlu bir deneyime adım atar.
American Ultra izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. American Ultra Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

American Ultra tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. American Ultra filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek American Ultra full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın