Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
15 kez izlendi
Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinde 2016 Full HD izle

Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinde 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.4/10 Daha önce Muppets ve Ali G gibi filmlerin yöneticiliğini yapan James Bobin yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Johnny Depp, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter rol almaktadır.Hikâyemiz alis adında küçük bir kızın merak edipte tavşan deliğinden geçerek fantastik bir dünya’ya kapı olan, bambaşka bir evrene geçiş olan kapıdan geçerek kendisini farklı bir yerde bulur ve başından geçen fantastik olayları anlatmaktadır. Alis kız kardeşi ile gittiği piknikte dikkatini bir tavşan çeker, tavşan konuşuyordu geç kaldım demesiyle Alis’in dikkati ona yoğunlaşır ve alis peşinden giderek delikten bakarken içine düşer ve macera başlar.
Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinde izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinde Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinde tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinde filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinde full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.