Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
34 kez izlendi
’93 Yazı 2017 izle Full HD

’93 Yazı 2017 izle Full HD | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 3.3/10 Yönetmenliğini Carla Simon Pipó üstlendiği yapımcılığını Maria Zamora , Valérie Delpierre para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Laia Artigas , Paula Robles , Bruna Cusí , David Verdaguer , Fermí Reixach yer almaktadır. 6 yaşındaki Frida, anne ve babasını kaybeytikten sonra dayısı ve yengesi tarafından koruma altına alınır ve onlarla birlikte yaşamaya başlar. Ancak şehirde büyümüş, istediği çoğu şeye sahip olmuş Frida’nın taşradaki yeni ailesinin hayatına alışması hemen olmayacaktır. Bir yandan annesinin kaybını kabullenmeye, diğer yandan yeni ailesinde kendine bir yer edinmeye gayret gösterecektir.
Yönetmen Carla Simon’un kendi hayatından yola çıkarak çektiği bir film olan ’93 Yazı, Berlin Film Festivali’nde En İyi İlk Film ödülünü, İstanbul Film Festivali’nde de Jüri Özel Ödülü’nü kazanmıştı. ’93 Yazı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. ’93 Yazı tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

’93 Yazı film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. ’93 Yazı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek ’93 Yazı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın