Alternatif Kaynaklar
146 views. kez izlendi
5 Dakkada Değişir Bütün İşler 2016 Full HD izle
4.9/10

5 Dakkada Değişir Bütün İşler 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016 - Türkiye
  • Yönetmen :Orçun Benli
  • Oyuncular :Emre Altuğ, Bülent Şakrak, Ali Düşenkalkar, Ecem Özkaya, Neslihan Acar

İMDB 4.9/10 Yönetmenliğini Orçun Benli üstlendiği yapımcı kadrosunda Ayfer Özgürel para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Emre Altuğ, Bülent Şakrak, Ali Düşenkalkar, Ecem Özkaya, Neslihan Acar yer almaktadır. Aynı mahalleden yakın arkadaşlar olan Sedat, Harun ve Cihan, Sedat’ın bahiste kazandığı parayı harcamak için pavyona giderler. Böylece Harun ve Cihan hayatlarında ilk kez pavyon görmüş olacaklardır. Ancak içeride zil zurna sarhoş olan, yüksek gelen hesabı ödeyemeyen kafadarların başına o gece hiç tahmin edemeyecekleri başk olaylar da gelecektir.
Çekimleri 2015 Eylül’ünde başlayan filmde Bülent Şakrak, Haki Biçici, Kaan Turgut ve pavyon sahibi Tavşan Rıza rolünde Emre Altuğ oynuyor. 5 Dakkada Değişir Bütün İşler izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. 5 Dakkada Değişir Bütün İşler tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

5 Dakkada Değişir Bütün İşler film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. 5 Dakkada Değişir Bütün İşler filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek 5 Dakkada Değişir Bütün İşler full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır