HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
6 views. kez izlendi
006 Kaçış 2014 Full HD izle
4.5/10

006 Kaçış 2014 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2014 - Türkiye
  • Yönetmen :Ferhat Alpözen, Sefa Özçelik
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Furat Emir , Serdar Tuğrul , Zelal Gündüz , Mehmet Emin Eren , Ferhat Alpözen

İMDB 4.5/10 Yönetmenliğini Ferhat Alpözen, Sefa Özçelik üstlendiği yapımcılığını Furat Emir para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Furat Emir , Serdar Tuğrul , Zelal Gündüz , Mehmet Emin Eren , Ferhat Alpözen yer almaktadır. Komedi ve aksiyon türündeki film, iki kuzenin başına gelen talihsizlik dolu macerayı konu ediniyor. Kaan ve Fikret üniversiteden mezun olduktan sonra, iş bulma amacıyla Ankara’dan İstanbul’a giderler. Ancak burada şansları yaver gitmez ve paraları da bittiğinde Ankara’ya geri dönme kararı alırlar. Otostop çekerek başladıkları bu yolculuk, bir mafya liderinin sevgilisi olan Sanem’le birlikte bir arabaya binmeleriyle birlikte kontrolden çıkar. Sanem, yüklü bir miktarda parayla kaçmakta ve peşine düşen mafyadan kurtulmaya çalışmaktadır. Macera dolu yolun sonu Ankara’ya varır ancak buradaki mafya ve emniyet de olaylara dahil olur ve işler iyice karışır. 006 Kaçış izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. 006 Kaçış tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

006 Kaçış film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. 006 Kaçış filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek 006 Kaçış full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın